pralnie samoobsługowe

Wątki

 

niusiak portal

Temat: Najdziwniejsze miejsca, gdzie można znaleźć leżące Strażnice i inny "pokarm"
Zatem największą popularnością wśród rozkładających czasopisma cieszą się miejsca, gdzie ludzie są zmuszeni do oczekiwania na coś. W USA do tego typu miejsc zalicza się także pralnie samoobsługowe.
Źródło: watchtower.org.pl/forum/index.php?showtopic=3718Temat: otrzesiny w Jamie
to teraz takie pytanie zeby pojsc na impre trzeba sie jakos ubrac ( czysto ) a zeby miec czyste rzeczy trzeba je wyprac, a wiec czy w poznaniu sa jakies pralnie samoobslugowe ? a jesli tak to gdize > jedna znalazlem na os.przyjazni, ale nie ma jakis w centrum ?
Źródło: student1.ue.poznan.pl/forum/viewtopic.php?t=2409


Temat: Mieszkania
...planu budowy jako rozwiązania problemu biedy w rodzinach robotniczych. Program ten jest uchwalany co 5 lat aż do dnia dzisiejszego. Obecnie co roku w Wiedniu buduje się 5 tys. mieszkań i drugie tyle remontuje. Dzięki temu miasto jest największym gospodarzem komunalnym w Europie, dając przy okazji pracę 20 tysiącom osób. Budowa domów komunalnych jest tam połączona z tworzeniem centrów kulturalnych, sklepów, wspólnych lokali usługowych, jak np. pralnie samoobsługowe.” Konrad Malec, Wioleta Bernacka „Prawie sprawiedliwość” - „Obywatel” nr 6 (44)/2008 Szanowny Panie! Może zainspiruje Pana przykład Karla Seitza i pójdzie Pan jego śladami? Tego życzę Panu, naszemu miastu i wszystkim tym, którzy są w podobnej sytuacji jak Bezdomny, który rozpoczął ten temat.
Źródło: zyrardow24h.pl/index.php?showtopic=3725Designed by Finerdesign.com